Pakume Sulle:

  • välisruumi (avalik ala, eraaed, kalmuplats jne) kujundamist ja selle vormistamist projektiks.
  • parkimisalade uushaljastusprojektide koostamist (olemasolevate ja uute parkimisalade liigendamine või täiendamine taimmaterjaliga). Samuti on Sul võimalik tellida meilt ka parkimisala rekonstrueerimisprojekti.
  • detailplaneeringute koostamist  (et saaksid vallast või linnast endale loa ehitada oma maatükile oma unistuste maja koos kõrvalhoonetega).
  • erialast konsultatsiooni objektil kohapeal*
  • 3D jooniseid (näed, et milline võiks kujundatud ala tulevikus välja näha)
  • insenertehnilisi lahendusi (drenaažisüsteem, vertikaalplaneerimine)
 *Haljastuse konsultatsioonid hõlmavad endas välisruumi/maa-ala kujunduslahenduse ettepanekuid, soovitusi erineva taimmaterjali kasutamiseks, nõuandeid olemasoleva välisruumi/aia rekonstrueerimiseks või täiesti uueks ümberkujundamiseks. 

Hinnakiri:
Konsultatsiooni hind sisaldab transpordikulu objektile (0,3 eurot/km) ja ajakulust objektil (50 eurot/tund). Tasumine toimub peale teenuse osutamist esitatava arve alusel. Kui konsultatsioonile järgneb eskiislahenduse vms tööde tellimine samal objektil, siis on konsultatsioon tasuta.

Teeme igale kujundatavale alale eraldi personaalse hinnapakkumise lähtuvalt Sinu soovidest ja vajadustest, kuna hind sõltub mitmetest erinevatest teguritest (maa-ala suurus, töö keerukus, ajamaht jne).

Küsi meie käest julgelt pakkumist:
e-mail: info@landcomposition.ee
telefon: +372 58 507 811
või täida allpool olevad väljad:

Email again: